Головна Пункти прийому піддонів
Пункти прийому піддонів PDF Друк e-mail

Компанія Укрподдонсервіс прагне максимально наблизити свою продукцію та послуги до своїх клієнтів. Тепер немає потреби долати мости і багато кілометрів, які, як правило, досить завантажені і постійно є небезпека втратити час в автомобільних пробках. Для цього на сьогоднішній день в Україні організовано пункти прийому піддонів в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Вінниця, Рівне, Житомир, Одеса і Миколаїв. За допомогою мапи Ви самостійно зможете вибрати оптимальний маршрут до обраного Вами складу піддонів.

Пункти прийому піддонів

при збільшенні масштабу карти буде видно додатково і інші пункти закупки піддонів в Україні

На цих складах ми купуємо деревяні європіддони в необмеженій кількості, піддони стандартних сортів і розмірів, а також ті, що потребують ремонту. Вам достатньо зателефонувати на найближчий склад і попередньо узгодити можливі умови співпраці. Представлені контакти складів допоможуть Вам з легкістю здати (продати) дерев'яні піддони в будь-якому зручному для Вас районі Києва, Броварів, Борисполя, Вінниці, Рівного, Житомира, Одеси та Миколаєва.

 
Склади піддонів в Києві та Київській області PDF Друк e-mail

В пунктам прийому піддонів Києва Ви можете продати європіддони (піддони, паллети) різних сортів та розмірів. Нові піддони Ви зможете продати тільки на складі Соломянського району (провулок Радищева, 18), а також здати піддони в ремонт або на термообробку.
Адреси та схеми проїзду на склад нових та бв піддонів.

Детальніше...
 
Західний регіон PDF Друк e-mail

Пункти прийому піддонів Рівне та ЖитомирРозширюючи своє представництво в Україні компанія Укрподдонсервіс відкрила додатковий склад європіддонів ближче до західного кордону України в містах Рівне і Житомир. На цих складах здійснюється закупівля европіддонів, що були у використанні (вживаних) або потребують ремонту.

Детальніше...
 
Південий регіон PDF Друк e-mail

Пункти прийому піддонів в Одесі, Миколаєві та ХерсоніПредставництва компанії Укрпіддонсервіс працюють в південному регіоні України. Ви можете знайти наші склади та пункти прийому піддонів в таких містах як Одеса, Херсон і Миколаїв. Ми закуповуємо піддони і європіддони бв, а також піддони, що потребують ремонту. Ми будемо раді співпраці як з великими організаціями, так і з приватними особами.

Детальніше...
 


Десь там танці і балети,
А у нас Європалети